Téma Týdne

Téma týdne je "Miloš Zeman''

20. května 2013 v 18:43 | Sunny
Po třech měsících zase píšu článek na téma týdne :)). Téma týdne je Miloš Zeman. Vážně lepší téma vybrat nemohly...
No, tak zkusím něco vymyslet, ale moc od toho nečekejte xD. Btw budu mluvit jen upřímě, tak se nelekněte :D

Takže jak všichni víte Miloš Zeman je náš nový prezident. Upřímě je to strašnej prezident. Nemám ho vůbec ráda. Pořád musí všechny opravovat, když se ožere vymluví se na to že je mu zle a myslí si že to nikdo nepozná, musí sedět v autě na spolujezdeckém místě i když ochranka říká, že je to nebezpečné a to ještě nemluvím o tom jak je nepříjemnej na novináře -.-' Já ho prostě vůbec ale vůůůůůbec nemám ráda!

Jaký názor máte na tohoto dvoubradého chlápky vy?

Téma týdne je "Plyšový medvídek"

29. ledna 2013 v 20:58 | Sunny
Áno, zase po pár týdnech píšu článek na téma týdne. No tak nevím jak bude článek dlouhej, ale předpokládám že spíš kratší. No uvidíme :)

Všude se říká, že méďu na spaní měl/má snad každý. Plyšová zvířatka obecně jsou všechny moc milá a dopořád nevím, proč je zrovna medvídek takovej ten "pravý" xD Já, když sem byla menší, měla sem na každou noc jiného plyšáka. To mi byli tak tři nebo čtyři. Pak mi taťka přivezl plyšového leoparda a toho sem už neměnila :D Mám pořád plyšáčky ráda a jsou to dobří přátelé (ještě se živými zvířátky), kterým se můžete svěřit v jakkékoliv chvíly a s čímkoliv, aniž by vám do toho mluvil nějaké blbosti, které ani nechcete slyšet :D. Myslím, že každý má nebo alespoň měl plyšáka. Jsou to přece roztomilý tvorové!

312425_421415817938169_1725393710_n_large
Nemusí být jen malí méďové do dlaně :D

Téma týdne je "Co si vzít s sebou na pustý ostrov"

2. ledna 2013 v 12:53 | Sunny
No tak toto téma týdne mi příjde takový divný XD Já bych dala něco jako třeba "Předsevzetí", ale to je už jedno....

Tak co bych si vzala?? Seznam se mi moc psát nechce, takže to bude stručný (alespoň myslím).
Vzala bych si všechnu možnou elektroniku, nějakej velkej dům, obchod s jídlem, oblečením atd., rodinu, kamarády, zvířata, auta, loďe, letadla XD........ Joo, je to divný, no... Nic mě nenapadá, tak sorry za tyto kraviny :D Papá :P

Proč to téma týdne nevyužít XD

Hledám Affs tady a Spoluadminku tadyTéma týdne je Štědrý den

24. prosince 2012 v 22:51 | Sunny
Ahoj!! Tak zase píšu článek na téma týdne :)) Tentokrát je téma "Štědrý den". Chci to udělat tak jinak, než ostatní. Napíšu tady básnčky a vtipy o Vánocích :))


Básničky


Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky!

Hromádku dárků co srdce pohladí, rodinu a přátele co nezradi, k bohatství krůček, ke štěstí krok, krásné Vánoce a šťastný nový rok..

Pod stromeček balík zdraví - vzácný poklad, jak se praví. Lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost - hezké svátky. Veselé Vánoce a šťastný nový rok..

Na Štědrý den ať se Tvůj stromek blýská, ať na blízku je Ti ten, kdo si Tvé srdce získal... V novém roce ať ti štěstí přeje, ať se děje, co se děje..
Více v c.č.

Téma týdne je Samota

29. listopadu 2012 v 22:07 | Sunny
Samota je hrozná věc. Příjde na vás když to nejmíň čekáte. Máte spoustu kamarádů a myslíte si zě nikdy nebudete sami? Tak to funguje jen s rodinou... Na rodinu se můžeš spolehnout kdykoliv. Teď vám řeknu co se mi stalo. Tento rok sem přešla do nové školy. Vše bylo ok. Našla sem si hodně kamarádů a stala se celkem oblíbenou. Teda to tak alespoň vypadalo. Pak mi jeden kluk řekl co o mě celá třida říká. Bylo to hrozný. Prý si o mě všichni myslí že sem nafoukaná kráva a to je to nejmíň hrozný slovo. Od té doby se cítí tak nějak sama. Tomu klukovi co mi to řekl nic říct nemůžu protože by to rozkecal. Naštěsí jetu jen ten jeden. Líbím se mu a jako jedinej ze třídy je ke mě upřimnej. Tomuhle se říká kámoš! Jen takhle najdeš pravé přátele. Už se nebudu dál rozepisovat :/ Tak ahoj

Téma týdne je "To co potřebuji..."

19. listopadu 2012 v 16:00 | Sunny

Téma týdne je "To co potřebuji..."

Mno, tak tady se asi trošičku víc rozepíšu... Nevím to jistě... :D Rozdělím to na dvě části: co potřebuji já a co my všichni. Nebudou tady jako věci atd ale něco úplně jinýho :P Tak začneme!

Co potřebuji já osobně:
Tak to co potřebuji nejvíc sem už dostala dávno. Zbývá už jen jedna věc, a to láska. Áno, až do dnes se mi líbil jeden kluk, ale oddedns se mi už nelíbí, neví proč... Na začátku školy to byl ještě jinej a sním to dobadlo úplně stejně!! Ale tento se mi líbil dva měsíce!! :D Pořád nemůžu najít někoho hezkýho, hodnýho, chytrýho, prostě kterej by se ke mě hodil XD Před měsícem možná dvouma sem objevila nej kámošku :) A od narozeí mám milující rodinu :D A kamarády :) A málem sem zapoměla na jednu důležitou věc, všechno mé okolí, rodina, kamarádi, zvířata a já jsme zdraví. :)


Co potřebujeme my všichni:
Mno tak je to vlastně úplně stejný, co sem psala ksobě. Všichni potřebujem lásku, kamarády, rodinu a zdraví. Nevím co dál dodat, protože tyto věci, které sem právě výjmenovala patří k nejdůležitějším v životě... Život nejsou jen peníze, být cool atd. Život je mnohem víc než si většina znás myslí.

Téma týdne je "Moje oobnost"

14. listopadu 2012 v 7:18 | Sunny
Mno, tak toto téma týdne dává příležitost popsat jak vipadám xD usťme se do toho!!

Jsem hubená, spíš malá holka se středně hnědýma vlasama. Mám modro zelený oči a růžovou pusu (xD). Tak teď povaha: Jsem kamarádská, ráda sem středem pozornosti xD, občas trochu tvrdohlavá. Jinak sem chytrá, tento šk. rok byla zatím má nejhorší známka 2. Hlasovalo se a sem druhá nejhezčí holka ze třídy xD To jen tak.... Nechci se nějak vychloubat, ale nic jinýho mě nenapadá.... xD Co nesnáším: Když někdo pomlouvá za zády nebo neprávně!! To mě nejvíc sere!! Už musím

Téma týdne je "Náhoda je blbec"

8. listopadu 2012 v 17:34 | Sunny
Tak tentokrát to bude trošku delší XD

Bylo to tohle září. Přišel nový školní rok v nové škole. Hrozně se mi líbíl jeden kluk tak sem si sedla za něj. Pak tam přišla jedna divná holka a ptá se jestli si se mnou nemůže sednout. Já se nani ani nepodívám a řeknu klidně. Po třech dnech sem přišla na to že je to namyšlená, náladová a ještě ktomu hrozně škaredá a vlezlá holka!! Po týdnu sme spolu už neseděli. Pak sem zjistila že ten kluk který se mi tak hrozně líbil mě balí :D Můj "kámoš" (ten se mi nelíbí, jen kámoším s jeho sestrou) se mě ptal jakýho kluka bych si vybrala, buď jeho nebo toho kterej se mi už nelíbil xD Líbil se mi už jinej kluk. Já řekla ze srandy, že ten druhej xD On to nepohopil jako srandu a rozkecal to!! Kámoška dala tomu klukovi dala moje číslo takže mi furt píše sms ve stylu "Ahoj. Příjdeš už zítra do školy? Nechceš okopírovat hotovou dú?" (byla sem nemocná tak proto) A takový hrozný věci!! Náhoda je blbec, že?? xD

Téma týdne je "Něco je špatně..."

22. října 2012 v 18:30 | Sunny

Téma týdne je "Něco je špatně...

Toto téma týdne je takové hooodně zvláštní... Nevím jak to popsat ale první co mě napadlo když sem si přečetla slovo "Něco je špatně..." napadla mě toto xD no jo, přiznávám je to divný xD

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Poprvé ste se zamilovali do kluka kterému se taky líbíte. Začnete spolu chodit, ze začátku se drží te za ruce, obímáte se, pusinkujete se atd. Po dvou měsících máš narozeniny a on zapoměl, ale ty mu to odpustíš. O pár týdnů později je valentýn a zase ti ani nedal pusu... Všimla sis že poslední dobou jako by tě neznal. Řekneš si "Něco je špatně..." a pak zjistíš že má jinou... Smutný konec

Téma týdne "To je moje!"

10. října 2012 v 7:11 | Sunny
Tak konečně píšu tt :D Připadá mi že jsou čím dál tím víc lehčí témata, alespoň pro mě :P

Najdete to v celém článku :D

Téma týdne "Lenost"

2. října 2012 v 20:07 | Sunny

Téma týdne je "Lenost"

Tak je tu zase Téma Týdne :D Asi se divíte, protože většinou píšu v ponděli, ale jak už sem zniňovala neměla sem čas, tak proto píšu dneska :)
Více v celém článku :]

Téma týdne "Je mi to jedno"

24. září 2012 v 14:52 | Sunny

Téma týdne je "Je mi to jedno"

Tak tady máme zase další témá týdne!! Když si vzpomenu co se stalo přesně před týdnem xD, no je to divný xD. Už sem o to psala článek, myslím že se jmenuje "Včerejší Zklamání + Je mi jí líto" tak si to kdyžtak přečtěte. Ale zpátky k tématu. Jdeme začít psát!! Více v celém článku :P

Téma Týdne "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!"

17. září 2012 v 17:51 | Sunny

Téma Týdne "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!"

No tak máte další téma týdne "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!" Většina ledí si myslí že je to trapný a že žádný víly nejsou, ale jako malá sem v ně taky věřila!! Myslím že asi skooro všichni když byli malý věřili na víly a kouzla a takový ty věci. No ale myslím že když něco neviděl nemusíš si myslet že to neexistuje!! Když někdo věří v boha, tak proč nevěří ve víly?? Je to úplně stejný, víly nikdo neviděl a boha taky ne. Nechci nikoho urážet, ale prostě to nechápu :/ Raději už skončím tak čus

-Sunny

Téma Týdne "Charakter člověka"

10. září 2012 v 18:06 | Sunny

Charakter člověka

Tak píšu první článek k tématu týdne!!

Charakter člověka, tak to je téma pro tento týden. Nooo tak charakter je jak se člověk chová a jalé má vlastnosti. Každý je vetšinou hodně jiný a každej si porozumí s jiným charakterem xD Třeba v naší třídě jsou takový skupinky. Jedna je kluci, kteří jsou celkem oblíbení, šikovní, občas machrujou (ale né moc) a dělájí srandu, vté skupině sou aji oblíbený holky, kterým se líbí co ti kluci dělaj (tam je většina holek, no vlastně skoro všechny, kromě Miriam (ta je trochu divná) ) Pak je skupina výmluváků, to jsou tva divní kluci, kteří si pořád vymýšlej. No a je tam aji skupina lidí, kteří se nějak nezapojujou na tom co se děje o přestávce, jsou takoví až podívní, nudí a aji otravní (tam je ta Miriam). No a zbytek není nijak šatnej ani dobrej xD Myslím že takový podobný skupinky nejsou jen unás ve třídě, že jo??? Tak teď vám ty skupinky pojmenuju:
1. Oblíbení
2. Výmluváci
3. Divno-nudní
4. Zbytek

Thats all!!

 
 

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi