Celebrities

Miley Cyrus si adoptovala štěnátko

5. ledna 2013 v 21:03 | Sunny
Miley Cyrus si adoptovala štěnátko jménem Bean. Bean je částečně čivava a částečně nějaké další neznámá rasa, což ale Miley Cyrus podle všeho vůbec nevadí, protože s malým zvířátkem prožívá jeden hezký okamžik za druhým. Miley adoptovala štěňátko z útulku Saving SPOT!. Ten se nachází v Los Angeles a specializuje se na záchranu a adopci voříšků.


Seznam se s Bean, štěnátkem, které adoptovala Miley

Seznam se s Bean, štěnátkem, které adoptovala Miley


Seznam se s Bean, štěnátkem, které adoptovala Miley

Seznam se s Bean, štěnátkem, které adoptovala Miley

Jak Nicki slavila nový rok

5. ledna 2013 v 17:11 | Sunny
Tady máte video, jak Nicki Minaj slavila nový rok :)

Další tetování, které si nechal Lil Wayne udělat

4. ledna 2013 v 12:55 | Sunny

Další tetování, které si nechal Lil Wayne udělat

Americký rapper má na sobě hromadu různých tetování, ale to poslední rozhodně jen tak nepřehlédneš. Lil Wayne si totiž nechal na čelo vytetovat slovo BAKED.
To je popravdě asi vše, co potřebuješ k celé věci vědět. Fotka hovoří za vše. Slovo BAKED odkazuje na Weezyho lásku ke kouření marihuany. Ve velmi volném překladu by slovo šlo přirovnat k českému "zhulený". Co říkáš na novou kérku ty?
Lil Wayne - BAKED
Při pohledu na rappera teď bude každý vědět, že má v hlavě vyhuleno.Fotka je stará 23 hodin!

Nauč se tančit Gangnam Style

30. prosince 2012 v 12:00 | Sunny

Zatrsej si Gangnam Style, návod najdeš právě zde

Gangnam Style od PSY se bleskovou rychlostí rozšířil snad do všech koutů světa. Tento taneční fenomén se stal natolik populární, že se jej snaží tančit kdekdo. Chceš se to naučit i ty?

Zatrsej si Gangnam Style, návod najdeš právě zde

Rekordní singl

Přes půl miliardy zhlédnutí má nyní na YouTube oficiální video s Gangnam Style od PSY (20. září byl singl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů s největším počtem lajků v historii YouTube). Základem celého davového šílenství je jedna chytlavá píseň a taneční kroky, které spíše mají připomínat jízdu na koni. PSY se tak postaral o novodobou verzi macareny tohoto století!

Novinka se šíří po celém světě nejen díky YouTube, kde má přes půl miliardy zhlédnutí.

Taneční fenomén

Myšlenkou celého tance je působit elegantním vzhledem a kýčovitým tancem zároveň. Tančit Gangnam Style (horse-riding dance) je opravdu prosté. Možná proto se po celém světě objevuje mnoho tanečníků, kteří tento styl tančí s chutí a elánem. Zapomínat bychom neměli ani na spoustu skvělých parodií, které nalezneš na stránkách YouTube. Parodie na Gangnam Style se však neobjevují jen v zahraničí, ale nyní už i u nás. Jedním z těch, kteří se do parodie vrhli, jsou čeští Viral Brothers.

Jedna z parodií na Gangnam Style přímo od Čeňka Stýbla a Erika Meldika z Viral Brothers.
Nech se uchvátit i ty! Nyní už jen stačí, když si představíš, že sedíš na koni a pohybuješ celým svým tělem.
Lehký návod jak si zatančit Gangnam Style:
  1. Základem všeho je ona představa na pomyslném koni.
  2. Pomalu začni pohybovat a střídat nohy. Lehce vyskakuj do vzduchu a odrážej se od pravé a potom od levé nohy. Nohy střídej a dostávej se pomalu do tempa.
  3. V dalším kroku zapoj i ruce jako bys ses držela skutečného koně a pohybuj s nimi dopředu a k sobě.
  4. Posledním krokem, který dokresluje celý Gangnam Style je zvednutá ruka a její otáčení podobné, když kovbojové točí lasem.
  5. Nezapomeň dodržovat rytmus a opakovat jednotlivé kroky dokud se nedostaneš do tempa.
  6. A samozřejmě si nezapomeň užívat Gangnam style plnými doušky!!!

Jednoduchý návod na to, jak si můžeš zatančit Gangnam Style i ty.

PSY poražen, tyhle videa nakopaly zadek Gangnam Style

28. prosince 2012 v 12:00 | Sunny

PSY poražen, tyhle videa nakopaly zadek Gangnam Style

PSY poražen, tyhle videa nakopaly zadek hitu Gangnam Style
Video k songu Gangnam Style trhá skoro všechny rekordy a již brzy bude mít 1 miliardu zhlédnutí. I přes takový úspěch ale existují země, kde PSY tak úplně v počtech zhlédnutí v roce 2012. nezvítězil.

Argentina

Tahle rytmická vypalovačka porazila Gangnam Style na celé čáře. PSY se v Argentině dokonce neprobojoval ani do TOP 10. Jiná kraj, jiný mrav a jiný vkus pro hudbu.

Brazílie

Dokonce ani v karnevalové Brazílii nedosáhl Gangnam Style na zlato, musí se totiž spokojit pouze se stříbrem. První místo mu vyfoukl Munhoz & Mariano. Nevím proč, ale přijde mi to jako takový brazilský Martin Maxa.

Kolumbie

Jižní Amerika musí být pro Gangnam Style prokletá, ale latino hudba tady zkrátka hraje prim. Jako soundtrack pro telenovelu slušné, ale mě osobně to moc nebere.

Indie

Mix bollywoodského smrádku se snahou napodobit americké hvězdy typu Ne-Yo ovládl indickou hitparádu a Gangnam Style odsunul na stříbrnou pozici ve sledovanosti.

Blízký východ

Pochopit arabskou mentalitu není úplně jednoduché, navíc pokud si uvědomíš, že příčkám sledovanosti kraluje devítiletá holka s dost nepříjemným hláskem.

Polsko

Polská verze mladšího Michala Davida je u našich sousedů hitem číslo jedna, zatímco Gangnam Style se plácá v první desítce.

Rusko

V ledovém Rusku neobsadila první místo žádná písnička, ale rovnou epizoda animovaného seriálu Masha a medvěd. PSY opět stříbrný.

Jaké dárky kupují celebrity??

23. prosince 2012 v 20:29 | Sunny
Šperky, hračky, oblečení, za co všechno utrácejí celebrity své miliony? A na kolik je vánoční nadílka vyjde?

Katie Holmes
Bývalá manželka Toma Cruise se letos pěkně rozšoupla, alespoň tedy co se týká dárků pro jejich společnou dceru Suri. Katie utratila neuvěřitelných 900 tisíc korun! A na co se šestiletá Suri může těšit?
Katie Holmes a Suri

Dostane zahradní domek, který by mohl luxusním vybavením v klidu konkurovat víkendové chatě. A k domku si nedojede ničím jiným, než dětským autem značky Mercedes. Protože je Suri známá jako velká parádnice, pod stromečkem najde navíc luxusní oblečení jejích oblíbených značek jako Chloé nebo Ralph Lauren.
Vánoční dárek Suri Cruise

Angelina Jolie
To manželka Brada Pitta svoje děti nijak nerozmazluje, protože jak se několikrát nechala slyšet, svátky plné honosných darů neuznává. Mnohem důležitější je pro ni poznávání světa, a tak svým dětem raději zařídí nějakou společnou dovolenou.
Utáhnout osmičlennou rodinu ale není jednoduché a na nějakou běžnou dovolenou Angelina také nejezdí a raději si dopřeje nějakou exotiku. Vánoční dary v podobě sbalených kufrů ale budou také nějaký ten milion stát.
Brad Pitt a Angelina Jolie

Victoria Beckham
Nejvíc se za dárky utrácí u Beckhamových. Známý fotbalista se letos pěkně plácnul přes kapsu a své manželce Victorii pořídil letoun za 740 milionů korun. Manželce chce tak vynahradit, že se kvůli němu odstěhovala ze slunného Los Angeles zpátky do Londýna.
Victoria s manželem Davidem

6 celebrit, které si v 2012 vydělali nejvíc

21. prosince 2012 v 15:46 | Sunny
Tak sem na tomto blogu našla zajímavou věcičku XD Je to šest celebrit pod třicet let, který si vydělaly za tento rok nejvíc. Co stím dělají?? :D To by se hodilo takový prašule XD


1. Taylor Swift - 57 milionů dolarů
2. Justin Bieber - 55 milionů dolarů
3. Rihanna - 53 milionů dolarů
4. Lady GaGa - 52 milionů dolarů
5. Katy Perry - 45 milionů dolarů
5. Adele - 35 milionů dolarů
7. Kristen Stewart - 34,5 milionů dolarů
8. Lil Wayne - 27 milionů dolarů
9. Taylor Lautner - 26,5 milionů dolarů
10. Robert Pattinson - 26,5 milionů dolarů

Parfémy celebrit

16. prosince 2012 v 16:07 | Sunny

Parfémy celebrit

Jsou úspěšné, známé, dobývají Hollywood a také chtějí získat oblibu u svých fanoušků. Každá druhá zpěvačka, herečka či umělkyně má svůj parfém. Získají si hvězdné vůně i tvoji přízeň?
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.
V posledních letech stále více a více celebrit zahajuje spolupráci s výrobci parfémů, pod jejichž značkou pak vychází samostatné vůně hvězd. Říká se, že tyto produkty mají menší životnost než ty klasické. Jak rychle vzniknou, tak rychle se vytratí z povědomí. Výjimkou byla "White Diamonds" od Elizabeth Taylor, která se stala nejprodávanějším hvězdným parfémem po 20 let od jeho vzniku v roce 1991.

Paris Hilton - Can Can

Možná nejsi velkým fanouškem party girl Paris Hilton, avšak její v pořadí 7. parfém Can Can si určitě zamiluješ. Vůně je inspirovaná filmem Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Mezi hlavní složky parfému patří květy klementýnek, černý rybíz a nektarinky. Základ z jantaru, pižma a vzácných dřevin přechází v jemné tóny pomerančových květů a divokých orchidejí. Pokud i ty chceš na party zazářit s Parisiným parfémem připrav si okolo 694 Kč.
Paris Hliton - Can Can
Vůně od Paris Hilton je inspirována filmem Moulin Rouge.

Nicky Minaj - Pink Friday

Stejně extravagantní jako Nicky Minaj je i její parfém, ať už po stránce složení nebo vizuální. Pink Friday vznikl na konci září tohoto roku. Licenci na prodej zakoupila značka Elizabeth Arden a tím se stala oficiálním distributorem tohoto parfému. Originální flakón je ve tvaru miniatury samotné americké R&B zpěvačky. Vůně se skládá z ostružin, lotosu, italské mandarinky, ovoce a vanilky. U nás zatím není dostupná, ale zakoupit ji můžeš na zahraničních e-shopech v cenové relaci od 1000 Kč do 1500 Kč.
Nicky Minaj - Pink Friday
Flakón parfému je miniatura samotné Nicky Minaj.

Lady Gaga - Fame

Největší šokující novinkou v oblasti vůní druhé poloviny roku 2012 je bezpochyby výtvor popové zpěvačky Lady Gaga. Tvorba parfému začala již v roce 2010 ve spolupráci s Coty, Inc. a od té doby se stal nejdiskutovanějším parfémem po dlouhé měsíce. Původní zprávy sdělovaly, že Gaga chtěla do základu vůně sperma a krev. Kvůli molekulární struktuře obou látek by však parfemace byla nulová, proto od původního nápadu upustila. Fame je první černý parfém na světě ve dramatickém stylingu v podobě zlatého balení značící drápy. Excentrická byla také propagace, jež se nesla ve stylu spoře oděných mužů na nahém těle Lady Gaga.
Lady Gaga - Fame
Fame je jediný černě zbarvený parfém na světě.

Christina Aguilera - Red Sin

Po úspěšných kolekcích vůní, jejichž autorkou byla americká zpěvačka Christina Aguilera, přichází s novinkou Red Sin, jejímž mottem je: "Sometimes all you need is red". Základními provokativními prvky jsou červená jablka, skořice, červené květy bramboříku, exotické santalové dřevo a pižmo. Stejně jako předešlé parfémy se vyznačuje flakónem s krajkovým designem, tentokrát v provokativní červené barvě. Je k dostání jak v klasických drogériích, tak v parfumériích v ceně okolo 500 Kč za 30 ml.
Christina Aguilera - Red Sin
Nová vůně Christiny Aguilery se nese ve stylu červené barvy.

Životopis Nicki Minaj 0.02

8. prosince 2012 v 15:00 | Sunny

Nicki Minaj

zpěvačka

Věk:
29 let
Narození:
8. 12. 1982, St. James, Trinidad a Tobago
Znamení:
střelec
Výška:
163 cm
Onika Tanya Maraj lépe známá pod svým uměleckým jménem Nicki Minaj [nyki mináž], je "rapperka" a textařka z New Yorku. Narodila se na Trinidadu, ale poté se přestěhovala do čtvrti Queens v New Yorku a a vystudovala na LaGuardia High School.

Nicki Minaj Photos 0.01

8. prosince 2012 v 10:00 | Sunny
Tak tady máte pár obrázků Nicki Minaj :))Nicki-minaj-2012_large

Více v celém článku :))

Happy 30th B-day Nicki Minaj!!

8. prosince 2012 v 7:00 | Sunny
Dneska má narozeniny má oblíbená zpěvačka Nicki Minaj!! Slaví kulatiny, 30 let!! Udělala sem jí na Pizapu přání xD Mno, budu dneska sem dávat její písničky a fotky :D Tak všechno nej a ať máš pořád stejně dobrý písničky jako teď!!

photo edited for free at www.pizap.com

Životopis Nicki Minaj

26. listopadu 2012 v 12:00 | Sunny

Životopis Nicki Minaj


Onika Tanya Maraj (* 8. prosince 1982, Trinidad), lépe známá pod svým uměleckým jménem Nicki Minaj [niky mináž], je "rapperka" a "textařka" z New Yorku. Narodila se na Trinidadu, ale poté se přestěhovala do čtvrti Queens v New Yorku a a vystudovala na LaGuardia High School. Svůj první mixtape pod názvem Playtime Is Over vydala roku 2007. Poté následovaly Sucka Free a Beam Me Up Scotty v roce 2008 a 2009. Poté Nicki Minaj objevil americký rapper Lil Wayne
díky kterému podepsala v srpnu 2009 smlouvu se společnostmi Young Money Entertainment a Cash Money Records s distribucí od Universal Motown.
Její debutové album Pink Friday (2010) se stalo komerčním úspěchem a dosáhlo předních pozic v US hitparádě Billboard 200 a pouhý měsíc po vydání bylo oceněno jako platinové společností RIAA (Recording Industry Association of America). Stala se také prvním umělcem který měl celkem 7 písní v Billboard Hot 100 ve stejné době. Její druhý singl z alba "Your Love" prozměnu dosáhl na první příčku hitparády Billboard Hot Rap Songs a Minaj se tak stala první zpěvačkou od roku 2002, které se tento kousek podařil. Stala se také první zpěvačkou zahrnutou na MTV's Annual Hottest MC List.

Nicki Minaj
Christopher Macsurak Nicki Minaj cropped.jpg
Základní informace
Rodné jménoOnika Tanya Maraj
Narození8. prosince 1982 (29 let)
Trinidad and TobagoPort of Spain, Trinidad a Tobago
PůvodUSA South Jamaica, Queens, New York, NY
ŽánryHip hop a R&B
Povolánírapper, zpěvačka, textařka
Aktivní roky2004 - dodnes
Příbuzná
témata
Drake, Lil Wayne, Birdman, Rihanna
Webmypinkfriday.com

Lady Gaga v Riu

22. listopadu 2012 v 6:00 | Sunny
Teď se svámi podělím o jednu hezkou věc, kterou Lady Gaga udělala :)

Asi před týdnem navšívila chudou oblast v Riu de Janeiru. Aby potěšila děti, zahrála si snimi fotbal. Tady máte pár fotek :D


Když byli ještě malí....

15. listopadu 2012 v 12:00 | Sunny
Ahoj!! Na Googlu sem našla tuto koláž s různými celebritami jak vypadali když byle ještě malý :D


Tumblr_lw6ogu6yes1r4ttbmo1_400_large


Kdo si je a kdo vůbec není podle vás podobnej?? Ashley a Roberta bych vůbec nepoznala ale třeba Rihannu a Leonarda určitě jo!! _D

Rihanna, Bono, Adele: Proč tají svá opravdová jména? Známe je!

12. listopadu 2012 v 12:00 | Sunny

Rihanna, Bono, Adele: Proč tají svá opravdová jména? Známe je!

adele, bono, rihanna
Cesta za slávou může být klikatá, ale někdo díky dobrému nápadu prorazí mezi hvězdy brzy. Jedním z chytrých kroků je zkrátit si nebo úplně změnit jméno na jednoslovný pseudonym. Jak se hvězdy jmenují doopravdy?
Jednoslovné pseudonymy nejsou v showbyznysu výjimkou. Jestli na změnu přišly hvězdy samy, nebo jim nové jméno poradil šikovný manažer, těžko říct. Jisté je, že možná i kvůli tomu tito slavní prorazili a drží se na hvězdném nebi.

Pink


Podívejte se, jak se celebrity jmenují doopravdy, a uznáte, že volba vystupovat pod pseudonymem byla mnohdy opravdu chytrý tah.

Beyonce - Beyoncé Giselle Knowles (30)
Seal - Sealhenry Samuel (49)
Slash - Saul Hudson (47)
Sting - Gordon Matthew Sumner (60)
Rihanna - Robyn Fenty (24)
Adele - Adele Laurie Blue Adkins (24)
Enya - Eithne Ní Bhraonáin (51)
Eminem - Marshall Mathers (39)
Twiggy - Lesley Lawson (62)
Bono - Paul David Hewson (52)
Selena - Selena Quintanilla-Pérez (24)
Timbaland - Timothy Zachery Mosley (30)
Shakira - Shakira Isabel Mebarak Ripoll (35)
Akon - Aliaune Badara Akon Thiam (39)
Usher - Usher Terry Raymond IV. (33)
Moby - Richard Melville Hall (46)
Jay-Z - Sean Carter (42)
Tiësto - Tijs Michiel Verwest (43)
Pitbull - Armando Christian Pérez (31)
Pink - Alecia Beth Moore (32)
Madonna - Madonna Louise Veronice Ciccone (53)
Cher - Cherilyn Sarkisian La Piere (66)
Falco - Johann Holzel († 41)
Ice-T - Tracy Marrow (64)
Prince - Prince Rogers Nelson (54)
 
 

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi