Květen 2013

DIY 0.22

31. května 2013 v 12:15 | Sunny |  DIY & Tutorials
Ahoj :). Zase po delší době přidávám článek. Je to několik krásných DIY :D. Doufám, že se vám budou líbit stejně jako mě.Více v c.č.

[28.5.] Do you know good films?

28. května 2013 v 19:07 | Sunny |  My Diary
Ahojky :). V tomto článku se s vámi podělím o novinky v mém životě :D. Včera sme psali test z fyziky, který byl docela lehký a dnes pololetku z češtiny, která byla naopak těžká :/. Zítra píšeme test ze zěměpisu, ze kterého umím tak půlku. Ve čtvrtek odjíždím na kola, ale článku tady budou, pokud tam chytnu nějakou wi-fi x). Stahuju si nějaké filmy, protože vím, že tam bude nuda. Jedou tam totiž moje "kámošky", který mě budou zase pomlouvat, no. Doufám, že to žádná z nich nečte :D. To by byla teprv sranda! To je asi vše. Jen sem vás chtěla poprosit, jestli by ste mi nemohly doporučit nějaké ty filmy? Díky moc :))

Large
Toto se k článku nehodí, ale musím to mít! :D


Znáte nějaké dobré filmy? Jaké?

[26.5.] Yesterday's Photos

26. května 2013 v 16:17 | Sunny |  My Diary
Ahooj :). Tento článek sem měla v plánu napsat ještě včera, ale nějak nebyl čas. Jinak chci se ještě omluvit, že sem už dlouho nepřidala žádný zajímavý článek. Pokusím se to ještě dnes napravit :)).

No, včera sem byla u babičky, která má britskou kočku Sisi :D. Je moc pěkná (a tlustá xD), ale není zrovna mazlivý typ :). Naštěstí mě ani jednou nedrápla ani nekousla, takže dobrý no. Proč bych to sem psala, kdybych neměla fotky, že. Tak tady je máte :D. Nafotila sem jich mnohem víc, ale polovina je bohužel rozmazaná a tady sem vám dala jen ty nej :D.

Očička :D
<3


Tlapičky :3
Jak sme přijeli domů, šla sem se projet na koleběžce a taky sem něco málo nafotila :). Je to jen pár fotek kytek a všelijakých rostlinek :)).

Jahody :)

Pivoňka :D


Random kytka :'D
Tak to je všechno :). Líbili se vám fotky?

[21.5.] Perfect day <3

21. května 2013 v 20:35 | Sunny |  My Diary
Ahooj :). Dneska to bylo super! Na naší škole jsou maturity, takže máme málo hodin. Dnes jsmě měli jen čtyři! :D. No, tak sme s holkama (a jedním klukem) zašli do města :). Šli jsme do McDonaldu a na terasu (to je taková vyhlídka na celý Brno). Tam sme si dali limčku a pak razili do Vaňkovky. Tam si stejně nikdo nic nekoupil, ale nevadí xD. Byla to sranda :)). Zítra máme taky jen čtyři hodiny, tak si to možná zopakujeme :'D. Samozřejmě proč bych to sem psala, kdybych neměla fotky! Jsou focené mobilem, ale myslím, že jsou celkem kvalitní :)). Snad se vám budou líbit i když je jich málo :D.

Naše "Americká limonáda" od nejplnější do prázdné :D. (toho chlápka vzadu si navšímejte xD)


A zase limčka x)


Výhled xDDoufám, že nevadí, že fotek je málo :*

Téma týdne je "Miloš Zeman''

20. května 2013 v 18:43 | Sunny |  Téma Týdne
Po třech měsících zase píšu článek na téma týdne :)). Téma týdne je Miloš Zeman. Vážně lepší téma vybrat nemohly...
No, tak zkusím něco vymyslet, ale moc od toho nečekejte xD. Btw budu mluvit jen upřímě, tak se nelekněte :D

Takže jak všichni víte Miloš Zeman je náš nový prezident. Upřímě je to strašnej prezident. Nemám ho vůbec ráda. Pořád musí všechny opravovat, když se ožere vymluví se na to že je mu zle a myslí si že to nikdo nepozná, musí sedět v autě na spolujezdeckém místě i když ochranka říká, že je to nebezpečné a to ještě nemluvím o tom jak je nepříjemnej na novináře -.-' Já ho prostě vůbec ale vůůůůůbec nemám ráda!

Jaký názor máte na tohoto dvoubradého chlápky vy?

[19.5.] Photos :))

19. května 2013 v 17:18 | Sunny |  My Diary
Ahoj :)). Konečně pro vás mám nějaké fotky :D. Nejsou sice profesionálně vyfocené, ale jde poznat co je to na fotce xD. No, dneska sem nic moc nedělala, jen sem se koupala v bazéně <3. Jinak z mého života, kromě toho, že už sem zdravá :'D, už nic dalšího nového pro vás nemám. Jo a jestli se vám budou fotky líbit (i když pochybuju, neumím fotit) tak budu moc ráda, když napíšete pod článek :)). Klidně budu fotit další, stejně mám v plánu jít zítra ven a něco nafotit :D. No, tak to je vše co jsou vám chtěla zdělit. Teď už podmě na ty fotky :3

Včera sem si ji dávala <3 Mňam :))


Koupila sem si Nimm 2 Lolly :D. Prostě lahůdka xD


Toto je to v tom oranživém obale. Pomeranč a Citron :D


A nakonec nepovedená fotka kytky... :/

Omlouvám se, že je fotek tak málo. Snad to nevadí :))

Polyvore Outfit 0.14

17. května 2013 v 11:15 | Sunny |  Outfits
Pořád sem nemocná, tak alespoň přidávám outfit z Polyvore :D. Doufám, že se vám bude líbit :3. Takže šup, šup klik na celý článek <3


[16.5.] I'm Sick

16. května 2013 v 17:34 | Sunny |  My Diary
Ahoojky. Podle nadpisu můžete poznat, že jsem nemocná. Je mi špatně a mám horečku, to je vše co k tomu řeknu :D. Teď nějaké novinky. Jednou sem vám tady psala, že mám grafický blog. Budu ráda, kdyby ho někdo navštívil, takže jeho adresu máte tady :3. Taky sem dám nějaké ukázky z grafiky, kterou dělám právě na mám grafickém blogu :)). Snad se budou líbit! Zítra konečně (jestli budu zdravá) něco pořádnýho nafotím :D.

Animace s Demi Lovato


PNG Srdíčko


Nápis Summer


A mnoho dalších najdete na blogu http://graphic-universe.blog.cz/
Hair Tutorial 0.05

15. května 2013 v 17:10 | Sunny |  Hair Tutorials
Ahoj :)). Na youtube sem našla dva nádherné tutoriály, tak je sem musím dát! Snad se vám budou líbit tolik jako mě :D


Squats 30 days Challenge

14. května 2013 v 19:58 | Sunny |  Challenges
Zdravím :)). Takže rozhodla sem se tento blog znovu oživit jak už sem psala :D. Vyrobila sem něco jako challenge na dřepy. Je dělaný podle slovenského vzoru, který sem našla na Googlu. No, zítra něco skusím nafotit, ale nevím jestli se to povede xD. Jinak tento challenge bych chtěla zvládnout, ale uvidíme :)). Zítra začnu (doufám).

Má tvorba

Grafika mi moc nejde :D Jinak snad nevadí, že to je anglicky. Překlad: squats = dřepy, day = den,
challenge = výzva, rest = odpočinek, new = nový a bottom = zadek
(vsadím se, že alespoň polovinu těchto slov znáte :D)


Slovenská verze

Podle této slovenské výzvy sem dělala ten můj challenge :D. Mě se jen prostě nelíbil ten obrázek v pozadí, tak sem si musela udělat svůj xD (já vím, sem blázen)

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi