Pleťové krémy

17. února 2013 v 12:00 | Sunny |  Kosmetika
Každá se nějak stará o svou pleť. Někomu stačí jenom obyčejná voda, někdo musí používat čistící gely, emulze, peelingy a krémy.
Victoria Jane, For all things beauty

Holky s mastnou pletí většinou nechtějí o krému na pleť ani slyšet. Mají dojem, že budou mít ještě mastnější obličej. Jo, ale asi jenom maximálně půl hodiny, než se krém vstřebá - tak jako u člověka s normální pletí. Pokud i holky s mastnou pletí budou krém používat, pomůže jim to.
LOVE IT? THEN FOLLOW
Vše začíná výběrem správného krému
Na co byste měli hledět, když si vybíráte krém? Je toho celkem dost. V prvé řadě značka. Projeďte webové recenze a vyhodnoťte, která značka je nejoblíbenější. Dále kvalita. Bude lepší krém z lékarny nebo z drogerie? Cena je také pro mnohé důležitá. Pokud netrpíte špatnou pletí (vrásky, akné, stařecké skvrny, eksem apod.), nebotřubejte investovat velké peníze. Vůně. Myslím, že na tomhle zas tolik nezáleží. Já mám ráda krémy s jemnou kosmetickou vůní, ne s příliš přemrštěnou, např. ovocnou. Dále byste měli hledět i na přísady. Pokud trpíte suchou kůži a snadno se vám spálí, sáhněte po krému s obsahem panthenolu. :)
E M B E R G L O W
Dalším důležitým krokem je samotné krémovaní. Měli bystes se krémovat tak, aby nevznikly vrásky. Nejčastěji od shora dolů. Nanášet byste měli tento kosmetický zázrak ráno a večer, po celkovém vyčištění pleti.
SHLYNSBIN UK BEAUTY + LIFESTYLE BLOG
Snad vám to k něčmu bude! ;)
Images from: We♥It
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi