Drahé kameny

11. února 2013 v 12:00 | Sunny |  Accessories
Dneska bude článeček o drahých kamenech. Mám na mysli ty i ty barevné; rubíny, safíry, lapisy, jaspisy, růženíny a podobné. :)
will you comє αgαin ?!

Upřímně, je těžké u těchto šperků shodnotit jestli jsou krásné a stylové, nebo totální kýč.
Nejdříve popíšu tu krásnou stylovou variantu. U šperku musíte dbát na výběru kovu a barvě kamenů. Obecně u tohoto platí, že čím míň, tím líp. Hezčí šperky se vyjímají ve stříbře, protože se k němu hodí vše. U zlata je to velice ošemetné, ale i tak se dokážou najít krásné kombinace. Krásné doplňky (a celkově ty s drahými kameny) byste měli nosit spíše mezi váženější společnost. Do kina toho asi bude škoda a je vyšší ryziko, že vám to někdo serve z krku.

Wallpaper diamonds, precious stones, precious close-up wallpapers macro - download
A teď bohužel ta horší, méně stylovější varianta. Myslí se tím, když to opravdu přepísknete a do zlata srčíte něco zeleného, žlutého a růžového. Nevím, komu by se to líbilo. Tady na to si dávejte velký pozor, je velmi tenká hranice mezi krásným doplňkem a absolutním propadákem. Nejhorší je špatně zkombinovat doplňkem s obelčením.
Affinity.
Jak už jsem psala, tyto drahé kameny (včetně těch nejkrásnějších průhledných) se hodí hlavně do společnosti. Někde, kde si můžete vzít luxusní šaty, boty na podpatku a krásnou kabelku. Takže si to asi k džínům a teniskám nevezmete. :)
e v e r y t h i n g i n s p i r i n g !
Moc se mi líbí, ale ta cena je trošku vyšší.:D
Images from: We♥It
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 11. února 2013 v 19:53 | Reagovat

tá kabelka je úžo :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi