Slevové kupóny

18. ledna 2013 v 12:00 | Sunny |  Shopping
Slevové kupóny jsou velmi oblíbené a vždycky se hodí, tak proč o nich nenapsat článek,že?
BlazerBlogger

Nebudu chodit kolek horké kaše - takovéto různé slevové kupónky většinou nenajdete na každém rohu, když vám nějaká slečna vnutí mnoho procentní poukaz. Kde takové slevy najdete? Často, velmi často je dostávají zákaznící různých obchodů zapojení do věrnostního programu, tzn. mají věrnostní kartičku. Proto je čeká mnoho výhod a to i tyto slevové poukázky. Pokud si zrovna kartičku založit nepotřebujete, můžete je najít i jinde. Občas bývají časopisy proložené pár poukazy, někdy je najdete i v krabičkách krásy, jindy je vám zase dá kosmetička. Teď mě nic moc nenapadá, ale určitě je toho více. :D
Tumblr
Když já takovouto nějakou poukázku obdržím, nevyužiji ji hned. Někdy se vyplatí počkat si, dokud nezačne léto (letní slevy), do prosince (předvánoční slevy a výprodeje) nebo do narozenin. Pokud máte u dané společnosti věrnostní kartičku, většina z nich vám pošle na narozeniny nějaký věrnostní kupónek. Třeba: ,,Kupte nad 500 Kč a obdržíte od nás jakýkoliv výrobek z našeho sortimentu do 200 Kč zdarma.'' Typický příklad. Nebo máte 30% slevu a tak dále.
BarbieSexy ∞
Takovéto slevičky najdete nejvíce v prodejnách kosmetiky, parfumeriích, drogeriích, málo v obchodech s oblečením. Jsem si skoro na sto procent jistá, že tak to je v Douglasu. :)
Be happy, why not?
Používat takovéto slevičky, kupónky, poukázky a tak dále se určitě vyplatí. Jenom je lepší počkat si na ten správný čas. :)
Images from: We♥It
 


Komentáře

1 Majka Majka | 27. února 2013 v 18:06 | Reagovat

Při nákupu chci ušetřit, proto se dívám před nákupem vždy na http://slevovykupon.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi