Pohodový večer

17. ledna 2013 v 12:00 | Sunny |  Zdraví

Určitě jste někdy samy doma, bez nějakých povinností a máte celý volný večer. Užijte si ho relaxací a absolutní pohodou!
Tumblr

Lázeň
Všechno by mělo začít relaxační uvolňující koupelí. Použijte sůl, olej a voňavý sprchový gel. Neuškodí ani svěží umytí vlasů. Pokud doma nemáte vanu, i sprcha postačí. Horká voda dělá zázraky.
Tumblr
Uvolňující masáž
Na masáž nepotřebujete pouze maséra, vystačíte si sami na skvělou masáž obličeje. Pořádně si pleť vyčištěte a potřete krémem nebo olejem. Poté si prst namočte do krému a jemnými tahy jezděte po vlahém obličeji.
love makin pics laying down. - stuntinisahabit.
Zábaly
Při volnu můžete využívat času a dopřát si zábaly. Na ruce, vlasy, nohy i obličej.
Sweet Nothings - in desperate need of a pedicure! summer is all...
Televize
Zaklesněte se do měkkých polštářů na pohovce a shlédněte přijemný seriál. U některých dokonce můžete lehce upadnout do spánku..
Glitterland.
Knihy
Stejně jak u televize, můžete si příjemně odpočinout s knihou. Kdo je klidnější povahy, tak sáhne po romantice. A kdo na drama, přichází v úvahu i dobrý horor. Ale nemusí jít jen o knihu, co takhle dámský časopis?
Tumblr
Něco na zub
Pokud máte chuť, uvařte si něco dle vašeho gusta. Ať je to slané, sladké nebo kyselé. Stejně tak s pitím. V létě potěší ledový osvěžující drink, v zimě čaj nebo horká čokoláda.
That's Fashion
Fashion girl
Jestli chcete, máte možnost sednout si před šatník a vytvářet nové zajímavé outfity, na které při ranním shonu nemáte čas. Ve fantazii se meze nekladou.
ropa | Tumblr
Kosmetická úprava
Proberte starou kosmetiku, vyhoďte staré nepotřebné harampádí, vytvořte na nové věci užitečné místo a vytvořte kompletní pořádek. A pokud máte náladu, můžete na sobě zkoušet různé líčení a malé kosmetické úpravy. :)
(2) Tumblr
Fitness
A pokud je volno a nálada, není na škodu trochu si zacvičit.
Neon pt. 2
Máte tady celkem dost tipů, tak je využijte! :)
Images from: We♥It
 


Komentáře

1 Drew Drew | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 18:10 | Reagovat

díky za typy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi