Milé doplňky do pokoje

29. ledna 2013 v 12:00 | Sunny |  Home Inspiration
Každý pokoj by měl být doladěn milými a krásnými doplňky, aby byl útulný. Mám tady pro vás pár tipů na takové blbinky. ;)
Luxury and company

Lapače snů
Tento zajímavý a okouzlující indiánský výrobek je krásnou dekorací do pokoje. Zavěšte si ho k posteli nebo ke dveřím či oknu, aby opravdu účinkoval a vy spali s krásnými sny. :)
Tumblr
Košíčky
Já osobně košíčky přímo zbožňuju. Dá se do nich uložit všechno možné a je to takovým malým tajemstvím, co uzavíratelný košíček skrývá. Na obrázku v šuplíkové formě.
Несколько советов, как организовать вашу прихожую
Kousek minulosti
Je hezké si někde vystavit fotku, kde jste byli miminkem, plyšáčka, se kterým jste trávili noci nebo panenku, která byla vaší společností při čajovém dýchánku. :) Je hezké, takto si uschovat kousek svého dětství.
Tumblr
Rámečky
Třeba na noční stoleček či na psací stůl si můžete opřít rámeček s fotkou kamarádů nebo rodiny.
lite olika bilder. - le beach ♥ - jossangustafsson
Co skrývá sklenička?
Například zavařovací sklenice se dají opravdu zajímavě využít. Můžete je použít třeba jako své malé bankovní prasátko, do kterého si budete šetřit peníze na nové oblečení nebo na vánoce. ;) Na další si přilepte nálepku ,Dreams' a dávejte si do ní tajné přání, stočené v ruličce. ;)
Dreamz-77368cfb416fbc798c8ef794a9c8d966_h_lar ge picture on VisualizeUs
Povzbudivé zrcadlo
Máte v pokoji zrcadlo? Vždycky povzbudí vzakzy na malých lístečcích typu: ,,Dokážeš to!'' nebo ,,Máš na to!'', ,,Ty to dáš, kámo!''. Přilepte si na zrcadlo takový lísteček i se vzkazy na upomínku. ,,Nezapomeň nakrmit hada.'' a podobně. :D Nemám hada, mimojiné.
Tumblr
Tak tohle byly takové malé milé doplňky do pokoje. ;)
Images from: We♥It
 


Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano :)
Ne :(
Nevím :I

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi