Zkrásni stěny

16. prosince 2012 v 15:53 | Sunny |  Home Inspiration
Miluješ barvy, veselost, originalitu i kreativitu, ale zdi tvého pokojíku tomu vůbec neodpovídají? Vyzdob si svůj pokojík stylovými samolepkami na zeď a vyžeň nevýraznost jednobarevných stěn.
Když se mrkneš do svého pokoje, zdá se ti, že mu něco chybí? Třeba více barev, veselost, zkrátka nějaká šťáva? Na co se ale pouštět do složitých a ne příliš levných úprav, když už za pár kaček můžeš dát svému pokoji nový a stylový kabát. Podívejte se tady www.dekolepky.cz
Originální dekolepky

Uplatni svou fantazii se samolepkami na zeď!

Samolepky na zeď se staly velmi žádaným fenoménem. Pokud jim fandíš, určitě se seznam s novým webem Dekolepky.cz se širokou škálou originálních samolepících kousků na zeď. Najdeš v něm samolepky se zvířátky, rostlinami, čínskými vzory, znameními zvěrokruhu, ale třeba i abstrakty. Hodně velké plus je také výběr ze čtyřiceti barevných odstínů. Nemusíš se bát, že by samolepky na zeď vypadaly vážně jako samolepky. V realitě totiž vypadají, jako kdyby je někdo namaloval. No není to bezva?
Samolepky na zeď
Jen malá ukázka toho, co si můžeš doma vylepit na zeď.

Nadiktuj si svůj rozměr

Dekorace na zeď můžeš na tomto webu sehnat v jakýchkoli velikostech. Buď se spokojíš s nabízeným rozměrem, nebo si můžeš nadiktovat svůj. Nesejde na tom, jak velké dekorace na zeď si poručíš. Tady totiž můžeš sehnat samolepky přesně na míru.
Dekolepky pro tvůj pokoj

Hleď na kvalitu a správnou údržbu

Samolepky na stěnu jsou skvělou volbou, ale když si pořídíš s prominutím šmejd, dlouho se na tvých zdích neohřejí. Stejně tak potřebuješ i kvalitní rady, díky kterým ti samolepky na stěnu "neumřou" hned po aplikaci. A jak jim tedy prodloužit život?
  • Stěny by neměly být příliš studené. Proto musíš pokojík dostatečně vytopit a teprve až na vyhřátou zeď lepit samolepky. Nesvědčí jim střídání teplot, proto je fajn, udržovat celoročně stálou teplotustěn. Ideální je, aby teplota v pokojíku nebyla nižší než 15 °C.
  • Pryč musí jít všechen "bordýlek" a to především prach, mastnota i další špína.
  • Samolepkám neprospívá poškozený, popraskaný, hrubý či jinak strukturovaný povrch zdí. Před samotnou aplikací nesmí chybět penetrace nebo nátěr.
  • Nátěr by neměl být ani nový, starý či příliš vrstvený. Nátěr by měl být kvalitní, bez prasklin či poškození. Pokud je třeba, zbav se starých nátěrů. Zdi oškrábej, kvalitně vymaluj a nezapomínej i na penetraci, která životnost samolepek prodlužuje.
Samolepky na zeď
Originalita může mít spoustu podob. Co zvolit třeba tyhle samolepky?

Vytvoř si stylový design pokojíku

Kdo řekl, že si musíš na zeď nalepit jen jednu samolepku? Nikdo. Tady totiž máš prostor ukázat, jak oplýváš citem pro design a stvořit tak kreativní výtvor. Pohraj si s vybranými samolepkami a poskládej si doma své osobité dílko, které jen tak někdo nemá. Uvidíš, že až tvůj fresh pokojík ukážeš svým kámoškám, budou ho chtít hned taky. A možná si i zanedlouho přijdou k tobě pro radu.
Proč si na svou zeď nepustit také trochu vtipu, že?
Proč si na svou zeď nepustit také trochu vtipu, že?

Dekolepky jsou skvělé pro zvýraznění interiéru
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi