Parfémy celebrit

16. prosince 2012 v 16:07 | Sunny |  Celebrities

Parfémy celebrit

Jsou úspěšné, známé, dobývají Hollywood a také chtějí získat oblibu u svých fanoušků. Každá druhá zpěvačka, herečka či umělkyně má svůj parfém. Získají si hvězdné vůně i tvoji přízeň?
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.
V posledních letech stále více a více celebrit zahajuje spolupráci s výrobci parfémů, pod jejichž značkou pak vychází samostatné vůně hvězd. Říká se, že tyto produkty mají menší životnost než ty klasické. Jak rychle vzniknou, tak rychle se vytratí z povědomí. Výjimkou byla "White Diamonds" od Elizabeth Taylor, která se stala nejprodávanějším hvězdným parfémem po 20 let od jeho vzniku v roce 1991.

Paris Hilton - Can Can

Možná nejsi velkým fanouškem party girl Paris Hilton, avšak její v pořadí 7. parfém Can Can si určitě zamiluješ. Vůně je inspirovaná filmem Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Mezi hlavní složky parfému patří květy klementýnek, černý rybíz a nektarinky. Základ z jantaru, pižma a vzácných dřevin přechází v jemné tóny pomerančových květů a divokých orchidejí. Pokud i ty chceš na party zazářit s Parisiným parfémem připrav si okolo 694 Kč.
Paris Hliton - Can Can
Vůně od Paris Hilton je inspirována filmem Moulin Rouge.

Nicky Minaj - Pink Friday

Stejně extravagantní jako Nicky Minaj je i její parfém, ať už po stránce složení nebo vizuální. Pink Friday vznikl na konci září tohoto roku. Licenci na prodej zakoupila značka Elizabeth Arden a tím se stala oficiálním distributorem tohoto parfému. Originální flakón je ve tvaru miniatury samotné americké R&B zpěvačky. Vůně se skládá z ostružin, lotosu, italské mandarinky, ovoce a vanilky. U nás zatím není dostupná, ale zakoupit ji můžeš na zahraničních e-shopech v cenové relaci od 1000 Kč do 1500 Kč.
Nicky Minaj - Pink Friday
Flakón parfému je miniatura samotné Nicky Minaj.

Lady Gaga - Fame

Největší šokující novinkou v oblasti vůní druhé poloviny roku 2012 je bezpochyby výtvor popové zpěvačky Lady Gaga. Tvorba parfému začala již v roce 2010 ve spolupráci s Coty, Inc. a od té doby se stal nejdiskutovanějším parfémem po dlouhé měsíce. Původní zprávy sdělovaly, že Gaga chtěla do základu vůně sperma a krev. Kvůli molekulární struktuře obou látek by však parfemace byla nulová, proto od původního nápadu upustila. Fame je první černý parfém na světě ve dramatickém stylingu v podobě zlatého balení značící drápy. Excentrická byla také propagace, jež se nesla ve stylu spoře oděných mužů na nahém těle Lady Gaga.
Lady Gaga - Fame
Fame je jediný černě zbarvený parfém na světě.

Christina Aguilera - Red Sin

Po úspěšných kolekcích vůní, jejichž autorkou byla americká zpěvačka Christina Aguilera, přichází s novinkou Red Sin, jejímž mottem je: "Sometimes all you need is red". Základními provokativními prvky jsou červená jablka, skořice, červené květy bramboříku, exotické santalové dřevo a pižmo. Stejně jako předešlé parfémy se vyznačuje flakónem s krajkovým designem, tentokrát v provokativní červené barvě. Je k dostání jak v klasických drogériích, tak v parfumériích v ceně okolo 500 Kč za 30 ml.
Christina Aguilera - Red Sin
Nová vůně Christiny Aguilery se nese ve stylu červené barvy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi