Jaké dárky kupují celebrity??

23. prosince 2012 v 20:29 | Sunny |  Celebrities
Šperky, hračky, oblečení, za co všechno utrácejí celebrity své miliony? A na kolik je vánoční nadílka vyjde?

Katie Holmes
Bývalá manželka Toma Cruise se letos pěkně rozšoupla, alespoň tedy co se týká dárků pro jejich společnou dceru Suri. Katie utratila neuvěřitelných 900 tisíc korun! A na co se šestiletá Suri může těšit?
Katie Holmes a Suri

Dostane zahradní domek, který by mohl luxusním vybavením v klidu konkurovat víkendové chatě. A k domku si nedojede ničím jiným, než dětským autem značky Mercedes. Protože je Suri známá jako velká parádnice, pod stromečkem najde navíc luxusní oblečení jejích oblíbených značek jako Chloé nebo Ralph Lauren.
Vánoční dárek Suri Cruise

Angelina Jolie
To manželka Brada Pitta svoje děti nijak nerozmazluje, protože jak se několikrát nechala slyšet, svátky plné honosných darů neuznává. Mnohem důležitější je pro ni poznávání světa, a tak svým dětem raději zařídí nějakou společnou dovolenou.
Utáhnout osmičlennou rodinu ale není jednoduché a na nějakou běžnou dovolenou Angelina také nejezdí a raději si dopřeje nějakou exotiku. Vánoční dary v podobě sbalených kufrů ale budou také nějaký ten milion stát.
Brad Pitt a Angelina Jolie

Victoria Beckham
Nejvíc se za dárky utrácí u Beckhamových. Známý fotbalista se letos pěkně plácnul přes kapsu a své manželce Victorii pořídil letoun za 740 milionů korun. Manželce chce tak vynahradit, že se kvůli němu odstěhovala ze slunného Los Angeles zpátky do Londýna.
Victoria s manželem Davidem
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi