Zjisti si svůj egyptský horoskop

22. října 2012 v 12:00 | Sunny |  Horoskopy, Testíky...

Zjisti si svůj egyptský horoskop


Dívka - 3
Myslíš si, že jediný horoskop, který řídí tvůj život je ten obyčejný? Na světě jich však existuje víc a dneska ti představíme egyptský horoskop.
Egyptský horoskop je rozdělen na jedenáct částí a znamení znázorňuje celkem jedenáct egyptských bohů. Podívej se, ve kterém znamení ses narodila ty a podívej se, jaká podle tohoto horoskopu jsi.

Amon (Rea) - 30. leden až 1. březen

Jestli ses narodila v tomto období, pak jsi pravděpodobně silná, energetická, inteligentní, snadno učenlivá a originální. Minulost házíš za hlavu a neřešíš ani přítomnost. Jediné, co tě zajímá je budoucnost, která tě žene neustále kupředu. Důvěřuješ lidem, někdy až moc a snažíš se jim za každou cenu pomáhat. Neumíš mluvit o svých citech a na partnera jsi velmi náročná. Dokážeš však ocenit jeho lásku, jsi věrná a oddaná. Jsi ambiciózní, ale kladeš na sebe vysoké nároky. Stejné nároky ovšem kladeš i na své okolí. Neumíš prohrávat a nesneseš žádnou osobní porážku, jsi tvrdohlavá.

Dívka - 2

Mut - 2. březen až 3. duben

Jsi netrpělivá a do každé akce se vrháš po hlavě. Máš bystrou mysl, rychle se učíš a dokážeš si skvěle vše zorganizovat. Když se ti něco nepodaří, jsi podrážděná a naštvaná, ale nevydrží ti to dlouho, protože se vzápětí nadchneš pro něco nového. Jsi silná a nelituješ se, navíc dokážeš pomáhat druhým. Miluješ, když tě někdo obdivuje a uznává a jsi schopná pro to udělat cokoliv, ale tvé nejbližší okolí tě hodně ovlivňuje, ať už v myšlení, tak v chování.

Eset - 4. duben až 6. květen

Narodila-li ses v tomto období, pak jsi velmi silná osobnost s ohromnou vůlí. Máš obrovské nadání, na cokoliv sáhneš, protože jsi klidná, trpělivá, přesná, spolehlivá, přizpůsobivá a dokážeš se rychle rozhodnout. Spoléháš se spíš na sebe, než na druhé a jsi velmi ovlivněna svou minulostí. V každém případě stojíš za svou rodinou a nenecháš na ně sáhnout. Obětuješ se jim a snažíš se jim za každou cenu pomoct. Jsi společenská, veselá a s ohromným smyslem pro humor.

Horus - 7. květen až 8. červen

Lidé v tomto znamení jsou velmi pracovití, všestranní, vynalézaví, živí a obratní. Dokážeš dělat několik věcí najednou, máš dokonalou paměť a snažíš se neustále doplňovat si nové a nové informace a vědomosti. Pouštíš se po hlavě do věcí a málokdy se nad tím zamyslíš. Rozhodně nepatříš mezi trpělivé osoby, proto rozjíždíš vždy několik věcí najednou, ale otázkou zůstává, zda vše dotáhneš do zdárného konce. Nedokážeš udržet skoro žádné tajemství a ráda drbeš. Nejsi věrná, ale ráda přelétáš. Neumíš mít pouze jednoho partnera a potřebuješ mít kolem sebe hodně přátel, protože jsi ráda středem pozornosti.

Geb - 9. červen až 12. červenec

Jsi pesimistka, ráda sníš a nechceš žít v realitě, protože se ti vysněný svět líbí mnohem víc. Na druhou stranu jsi však klidná, trpělivá, spolehlivá, skromná a obětavá. Tvou slabou stránkou je přílišná důvěra v ostatní a to i v případě, že ti několikrát podrazili nohy. Když se pustíš do nějaké práce, tak jsi pracovitá, pilná, inteligentní, chytrá, ale potřebuješ dostatek času. Jsi nesmělá a bojíš se zklamání, ale když se jednou zamiluješ, tak jsi vášnivá, oddaná a něžná.

Dívka - 4

Sachmet - 13. červenec až 14. srpen

Dokážeš rychle reagovat na jakoukoliv situaci a jsi vytrvalá sebevědomá. Příliš věříš svým schopnostem a z žádného úkolu si neděláš velkou hlavu. K ostatním jsi velkorysá a hodně dáš na svůj instinkt. Nenecháš se nikým omezovat, ale na druhou stranu jsi velmi žárlivá a partnera chceš jen pro sebe. Nedokážeš však být sama a při rozchodu neuvěřitelně trpíš.

Toth - 15. srpen až 16. září

Jsi cílevědomá a pro splnění jakéhokoliv cíle jde vše stranou. Nezastavíš se, dokud to nedoděláš, ale nechceš, aby ti někdo příliš pomáhal. Jsi bystrá, zodpovědná, přesná, ale na druhou stranu moc nevěříš lidem a jsi k nim velmi podezíravá. Nesnášíš, když ti někdo odporuje, ale dokážeš být i velice velkorysá a pomáhat druhým. Neumíš dávat najevo své city, i když bývají často velmi silné. Problém ti dělá přílišná zdrženlivost a nesmělost.

Sutech - 17. září až 20. říjen

Narodila se v tomto období? V tom případě jsi nedůvěřivá, náročná a žiješ v neustálém strachu z něčeho. Nesnášíš osobní prohru a kritiku od jiných, proto se snažíš dělat vše důkladně, ale často ti v polovině práce dojdou síly. Málokdy dokážeš uznat svou chybu a nesnášíš nespravedlnost.

Usir - 21. říjen až 25. listopad

Jsi bystrá, chytrá a dokážeš racionálně uvažovat. Jsi zvědavá, a když tě něco zajímá, uděláš vše pro to, aby ses to dozvěděla. Jsi tvrdohlavá, máš velké sny a nezajímají tě maličkosti. Nikdo tě nedokáže odhadnout, ale do všeho se vrháš po hlavě a nezajímá tě nebezpečí. Nedokážeš v sobě vytvořit bůhví jakou lásku a své city zakrýváš.

Dívka - 1

Anubis - 26. listopad až 28. prosinec

Neumíš se nudit a chvíli neposedíš. V životě hledáš hlavně dobrodružství, vzrušení a nezajímá tě žádné nebezpečí. Ve tvém životě se musí pořád něco dít a nestrpíš vedle sebe někoho, kdo by tě omezoval ve svobodě či nestačil tvému tempu. Víš, co chceš a pevně za tím jdeš. Ráda cestuješ a sportuješ, od ostatních vyžaduješ poslušnost, ale sama nesnášíš, když musíš někoho poslouchat a někomu se podřizovat. Když miluješ, tak jsi oddaná, otevřená a toužíš po přátelství i po rozchodu a zklamání.

Hathor 29. prosinec až 29. leden

Nedokážeš dotáhnout nic do konce, ale zase kypíš nápady a originálními myšlenkami. Snažíš se vyčnívat z davu, ať už chováním, či vizáží a užíváš si, když jsi odlišná. V pohodě snášíš kritiku, ale jen navenek, protože tě uvnitř každý nesouhlas sžírá. Dokážeš všechno rychle hodit za hlavu a pokračovat dál. Nenecháš se nikým omezovat, ale jsi vděčná, věrná a dokážeš pochopit chyby a omyly druhých. Miluješ nové věci a ráda poznáváš všechno nové a nepoznané, takže nevydržíš dlouho na svém místě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi