Numerologie: zjisti svoje magické číslo

31. října 2012 v 12:00 | Sunny |  Horoskopy, Testíky...

Numerologie: zjisti svoje magické číslo


Numerologie
Čísla mají větší význam, než si možná myslíš. Matematické zákony řídí vše kolem náš a když řeči čísel správně porozumíš, můžeš nahlédnou i do své budoucnosti.
Ráda si pročítáš horoskopy, ale máš pocit, že jsou napsané moc obecně, tak, aby platily pro všechny, a že mnohokrát si z nich nic neodneseš. Zkus si ze svého jména a data narození spočítat své osobní magické číslo.

Numerologie přepokládá, že naše jméno a datum narození nejsou náhodné a uchovávají v sobě kosmické vibrace. Klíč k nim a ke svému vlastnímu osudu najdeš díky svému magickému číslu.

Zjisti své magické číslo
Vyjdi ze základní numerologické tabulky, ve které každému písmenu odpovídá určité číslo.

123456789
ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ

Převeď si celé své jméno na čísla, ta pak sečti, výsledné číslo opět rozlož na jednotky a sčítej je tak dlouho, až ti vyjde jednociferné číslo.

Příklad:
Krasava Nováková

K - 2, R - 9, A - 1, S - 1, A - 1, V - 4, A - 1
N - 5, O - 6, V - 4, A - 1, K - 2, O - 6, V - 4, A - 1

Nyní jednotlivá čísla sečti.

2 + 9 + 1 + 1 + 1 + 4 + 1 + 5 + 6 + 4 + 1 + 2 + 6 + 4 + 1 = 48
4 + 8 = 12
1 + 2 = 3

V tomto případě je magické číslo 3.

Magie

Zjisti své životní číslo

Podobně jako ze jména, si můžeš důležité číslo vypočíst i ze svého data narození. Tomu se říká životní číslo. Postup je podobný jako u magického čísla.

Napiš si svůj datum narození, rozlož čísla na jednotky a ty sčítej tak dlouho, než ti vyjde jednociferná číslice.

Příklad:

24. 5. 1990
2 + 4 + 5 + 1 + 9 + 9 + 0 = 30
3 + 0 = 3

V tomto případě je životní číslo také 3.

Číslo, nebo čísla, pokud ti vyšlo každé jiné, znáš, ale co teď s ním? V numerologii má každé číslo zvláštní význam, který o tobě i tvém osudu mnohé prozradí. Díky numeroloogii můžeš odhalit svůj charakter, najít své silné stránky i slabiny, a také zjistit, co tě čeká v budoucnu.

Význam čísel

Jedna

Základním a nejtajemnějším číslem je právě jednička. Zahrnuje v sobě mužský i ženský princip, harmonii i chaos, označuje podstatu celého světa. Je-li tvé číslo právě jedna, jsi výjimečná osobnost, předurčená k něčemu velkému. Jsi aktivní, nikdy ti nechybí energie a nebojíš se velkých výzev a cílů.

Dvě

Dvojka je označením spojení, ale kupodivu i protikladu, sporu a rozpolcenosti. A taková jsi i ty. Jsi vyrovnaná, ničím se nenecháš rozhodit, přemýšlíš racionálně. Na druhou stranu jsi velmi váhavá a nerozhodná a než uděláš zásadní krok, dlouho nad ním přemýšlíš. Dvojka je také číslem plodnosti, tvoření, tvůrčí energie. Pravděpodobně máš v sobě mimořádný talent, umělecké nadání.

Tři

Číslo tři má silný magický význam, i v historii, mystice, pohádkách a náboženství se zpravidla objevuje vše důležité ve trojicích. Trojka je symbolem jednoty v mnohosti. Pokud je tvým číslem trojka, jsi energická a sebejistá, vůdčí osobnost. Trojka je číslem konání, znakem tvořivé síly a energického ducha.
Čtyři

Čtyřka označuje světový řád, je číslovkou síly a dokonalosti. Představuje stabilitu, uspořádanost, praktičnost. Je-li tvé číslo právě čtyři, máš ráda neměnné věci, pocit jistoty, stability. Nejsi přelétavá a příčí se ti nevěra.

Pět

Pětka je číslem síly a moci, celistvosti. Nebo také touhy po celistvosti. Proto jsou nositelé tohoto čísla charakterističtí silnou touhou, posedlostí, snahou něco najít. Jsou to lidé roztěkaní, nervózní, dělají víc věcí naráz a ze všeho jsou hodně vystresovaní.

Šest

Šestka je symbolem krásy, cesty k dokonalosti, souladu. Lidé, jejich číslicí je právě šestka, jsou nenapravitelní optimisté, vždy pozitivně naladění, čestní, upřímní. Šestka se také spojuje se štěstím, vítězstvím, využitou příležitostí a zdravím.

Sedm

Sedmička znamená všeobecnost a plnost, je to mystické číslo, které se hojně využívá v symbolice náboženské i filozofické. Je to číslo, které poukazuje na hluboké myslitele, idealisty. Jsi snílek a často víc než racionální potřeby řešíš obecné ideje.

Osm

Osmička je číslem znovuzrození a obnovy, číslem konečného poznání. Její nositelé jsou lidé pokrokoví, perfekcionisté, lidé, kteří hledí dopředu. Osmička je šťastným číslem, značí úspěch a materiální i duchovní rovnováhu.

Devět

Lidé, jejich číslo je devět, jsou vyrovnaní, intelektuálně zaměření, mají pevnou vůli a jsou rozhodní. Devítka je významné magické číslo, je nositelkou duchovní a božské moci. Představuje také stabilitu, nezdolnost a houževnatost.
 


Komentáře

1 Z. Z. | Web | 31. října 2012 v 13:31 | Reagovat

Hej super design :)5W4G

2 fashi fashi | Web | 31. října 2012 v 15:23 | Reagovat

před rokem mě to děsně zajímalo.. ;)

3 Else Michelle..! Else Michelle..! | Web | 31. října 2012 v 20:00 | Reagovat

Wow! Super článek ! :) první mi vyšlo 4 a pak 3 ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi