Nauč se vnímat barvu své aury

30. října 2012 v 12:00 | Sunny |  Horoskopy, Testíky...

Nauč se vnímat barvu své aury

Aura
Aura je neviditelná energie, která obklopuje nejen vše živé, ale také některé věci. Je obrazem naší osobnosti, myšlenek, emocí a životního stylu. Jakou barvu máš ty?
Aura není pouze světlem, ale je energií, která na tebe prozradí víc, než si myslíš. Vidět jí můžeme všichni, ale musíme si uvědomit jak. Samotné oko totiž není schopné jí vnímat, musíme mu v tom trochu pomoci. Schopnost vidění aury se s věkem ztrácí.

Aura


Jak se naučím jí vidět?

Je to celkem jednoduché a můžeš to zkusit sama na sobě. Vyber si denní období, ve kterém je zataženo. Nejlepší doba je podvečer. Najdi si doma stěnu, která má jednu barvu. Nejlepší je bílá, či světle šedá. Z ruky si sundej veškeré náramky a prstýnky a roztaženou ruku dej ke stěně ve vzdálenosti asi 5-10 centimetrů. Zaměř se na prostor mezi palcem a ukazováčkem. Dívej se na to místo asi 10 sekund. Po té době by jsi měla vidět kolem ruky šedé ohraničení. V tom momentě upři zrak na konečky prstů. Barva aury bude vyzařovat z nehtů, ale nemysli si, že bude bůhví jak svítit. Je světloučká a lehce přehlédnutelná, ale poznáš jí.

Aura

Z čeho je aura tvořena?

Aura není pouze jedna barva okolo těla, je tvořena hned několika vrstvami. Po menším tréninku budeš schopna vidět minimálně tři barvy. Každá vrstva znamená něco jiného. Jedna vypovídá o naší mentalitě, další zase o emocích. Celá aura je tvořena několika energetickými poli, které se vzájemně křižují. Jako první však uvidíš auru éterického těla. Je to ta aura, která jakoby obkresluje naše tělo na kůži. Má šedou barvu a později v ní uvidíš jemné paprsky, jejichž barva se neustále mění. Možná tě zajímá, co tato barva znamená. Jedná se o naše zdraví. Pokud v této auře uvidíš tmavé skvrny, znamená to, že máš nějaké zdravotní problémy. Je to výhodné, protože zjistíš, že s tebou něco je, ještě než to propukne. Okolo éterického těla je několik oddělených vrstev aury, které můžeš cítit i na dotek, ale k tomu se dostaneš až později.

Co ty barvy znamenají?

Pokud jsi už v tréninku došla tak daleko, že jsi schopná rozpoznat barvu své aury, musíš vědět, co která barva znamená. Bez toho je ti to celkem k ničemu. Pokud vidíš bílou barvu, znamená to, že nejsi sobecká. Bílá je barva čistoty, jsi tedy skromná a ráda pomáháš druhým. Stříbrná je barva intuice, snění a vizionářství. Pokud se jedná o barvu základní, jsi plná ideálů, které však velmi těžce plníš. K ničemu nemáš motivaci a raději sníš, než žiješ svým životem. Zlatá barva znamená neomezené možnosti. Úspěšně zvládáš i velké úkoly a vše praktický zvládáš. Jsi klidná, umíš tvrdě pracovat. Vidíš bronzovou? Jsi tedy velmi starostlivá, ráda se staráš o ostatní, ale býváš často ostatními využívaná a neumíš říkat ne.

Aura


Další barvou je modrá. Ta symbolizuje tvé duchovní hodnoty. Čím máš tmavší odstín, tím je to lepší. Velmi těžko dokončuješ práci, kterou sis určila. Zelená je barvou uzdravování. Máš ráda klidné práce a jsi velmi důvěryhodná. Za svými názory si pevně stojíš a téměř nic je nezmění. Žlutá symbolizuje tvůrčí schopnosti, dobrý mozek a úsudek. Snadno se pro něco nadchneš, ale jsi zase velmi proměnlivá. Máš sociální cítění, ráda si povídáš, snadno se učíš a velmi často se pouštíš do více věcí najednou. Oranžová barva je barvou emocí a zdraví. Jsi intuitivní a dá se s tebou vyjít. Dokážeš zklidnit emoce druhých a jsi velmi praktická. Na druhou stránku jsi taky velmi líná. Červená znamená smyslnost, vitalitu, ale také agresi. Máš velmi silné ego a velmi často dosahuješ úspěchu. Jsi jako zrozená pro vůdcovské role, máš velmi průbojnou osobnost a umíš ostatní inspirovat. Jenže býváš velmi nervózní, výbušná a máš se až moc ráda.

Před námi jsou poslední tři barvy. Začněme u růžové. Ukazuje, že jsi rozhodná a cílevědomá. V budoucnu budeš pravděpodobně zastávat vůdcovskou roli, ale sama jsi skromná a nejlépe se cítíš v kruhu lidí, kteří tě mají rádi. Tvou negativní vlastností je tvrdohlavost, která ti velmi často škodí. Další barvou je fialová. Tato barva ukazuje, že se duchovně vyvíjíš po celý život. Máš dobré sklony k tomu být učitelkou, či jasnovidkou, ale také pro ostatní vytváříš dojem nadřazenosti. Poslední barvou je barva indigová. Ta ukazuje tvou starostlivost a laskavost. Ráda pečuješ o druhé a jsi nejšťastnější, když máš kolem sebe lidi, kterým můžeš pomoci. Neumíš však říkat ne.
 


Komentáře

1 Alicia Alicia | Web | 30. října 2012 v 17:06 | Reagovat

aury a iné moje favourite témy :) mystiku zbožňujem

2 Sofi Sofi | Web | 30. října 2012 v 18:36 | Reagovat

viděla jsem světle růžovoou :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi