Jak na správný relaxační den

11. října 2012 v 12:00 | Sunny |  Péče o celé tělo

Jak na správný relaxační den

Relaxace ve vaně

Každá občas potřebujeme vypnout, tak co takhle si dopřát pořádný relax? Všechno, co tu popíšu, jsem i vyzkoušela, takže ti neradím nic špatného :-)
Více v c.č :-)


Za prvé by sis měla zvolit den, nebo alespoň odpoledne, kdy nemáš žádný program. Pokud si nedopřeješ dostatek času, nepůjde o relax, ale o stres.

Už v noci před tvým relaxačním dnem nemysli na nic důležitého, s ničím si nedělej starosti. Pomáhá, když máš v hlavě vymeteno. Také se během relaxačního dne nijak nestroj, oblékni si věci, ve kterých je ti fajn.

První co uděláme, když vylezeme z postele
Nejdříve se nasnídáme, dopřej si něco lehkého, třeba pomeranč a snězte si ho u otevřeného okna. Následuje čistění zubů, umytí, učesání - prostě ranní hygiena. Pak se teda obleč (Volné vytahané triko + legíny). Jestli si dáváš make-up každý den a nevydržíš bez něj, tak udělej jen lehké líčení. Třeba balzámek a pudr, navodí to moc hezkou atmosféru.


Dopole
dne
Dopoledne si třeba sedni na zahradu, případně na balkon a prostě pij kafičko, nebo kakao, nebo džus a užívej si větříku. Neber si deku, krásně to pročistí. Nepouštěj si TV ani počítač, je to hezký pocit.

RelaxNějaký ten oběd si rozhodně sněz, oběd je totiž důležitý. Opět ale zvol něco lehkého, třeba nějaký salát.

Odpoledne
Zní to blbě, ale zalez si do vany. K tomu si pusť rádio a je fajn, ne? Když máte doma jen sprchový kout, tak si třeba sedněte, to nevadí..

Zapalte si nějakou tu svíčku a nebo zapalte kubíka františka. Je to moc hezký pocit :-)

Relaxuj asi tak hodinu MAXimálně...

Nedávej si šampon, jen se třeba osprchni trošku, protože vlasy si dáš stejně do skřipce :-) Lež nejlépe v bublinách.
 


Komentáře

1 Kajush Kajush | Web | 11. října 2012 v 19:20 | Reagovat

Ahoj.. promiň že tě nemám zapsanou mezi affs, ale přiznám se mám v tom zmatek :/ Takže jsem udělala na blogu kontrolu, tak se tam prosím zapiš a bude to OK ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi