Říjen 2012

Numerologie: zjisti svoje magické číslo

31. října 2012 v 12:00 | Sunny |  Horoskopy, Testíky...

Numerologie: zjisti svoje magické číslo


Numerologie
Čísla mají větší význam, než si možná myslíš. Matematické zákony řídí vše kolem náš a když řeči čísel správně porozumíš, můžeš nahlédnou i do své budoucnosti.
Ráda si pročítáš horoskopy, ale máš pocit, že jsou napsané moc obecně, tak, aby platily pro všechny, a že mnohokrát si z nich nic neodneseš. Zkus si ze svého jména a data narození spočítat své osobní magické číslo.

Numerologie přepokládá, že naše jméno a datum narození nejsou náhodné a uchovávají v sobě kosmické vibrace. Klíč k nim a ke svému vlastnímu osudu najdeš díky svému magickému číslu.

Zjisti své magické číslo
Vyjdi ze základní numerologické tabulky, ve které každému písmenu odpovídá určité číslo.

123456789
ABCDEFGHI
JKLMNOPQR
STUVWXYZ

Převeď si celé své jméno na čísla, ta pak sečti, výsledné číslo opět rozlož na jednotky a sčítej je tak dlouho, až ti vyjde jednociferné číslo.

Příklad:
Krasava Nováková

K - 2, R - 9, A - 1, S - 1, A - 1, V - 4, A - 1
N - 5, O - 6, V - 4, A - 1, K - 2, O - 6, V - 4, A - 1

Nyní jednotlivá čísla sečti.

2 + 9 + 1 + 1 + 1 + 4 + 1 + 5 + 6 + 4 + 1 + 2 + 6 + 4 + 1 = 48
4 + 8 = 12
1 + 2 = 3

V tomto případě je magické číslo 3.

Magie

Zjisti své životní číslo

Podobně jako ze jména, si můžeš důležité číslo vypočíst i ze svého data narození. Tomu se říká životní číslo. Postup je podobný jako u magického čísla.

Napiš si svůj datum narození, rozlož čísla na jednotky a ty sčítej tak dlouho, než ti vyjde jednociferná číslice.

Příklad:

24. 5. 1990
2 + 4 + 5 + 1 + 9 + 9 + 0 = 30
3 + 0 = 3

V tomto případě je životní číslo také 3.

Číslo, nebo čísla, pokud ti vyšlo každé jiné, znáš, ale co teď s ním? V numerologii má každé číslo zvláštní význam, který o tobě i tvém osudu mnohé prozradí. Díky numeroloogii můžeš odhalit svůj charakter, najít své silné stránky i slabiny, a také zjistit, co tě čeká v budoucnu.

Význam čísel

Jedna

Základním a nejtajemnějším číslem je právě jednička. Zahrnuje v sobě mužský i ženský princip, harmonii i chaos, označuje podstatu celého světa. Je-li tvé číslo právě jedna, jsi výjimečná osobnost, předurčená k něčemu velkému. Jsi aktivní, nikdy ti nechybí energie a nebojíš se velkých výzev a cílů.

Dvě

Dvojka je označením spojení, ale kupodivu i protikladu, sporu a rozpolcenosti. A taková jsi i ty. Jsi vyrovnaná, ničím se nenecháš rozhodit, přemýšlíš racionálně. Na druhou stranu jsi velmi váhavá a nerozhodná a než uděláš zásadní krok, dlouho nad ním přemýšlíš. Dvojka je také číslem plodnosti, tvoření, tvůrčí energie. Pravděpodobně máš v sobě mimořádný talent, umělecké nadání.

Tři

Číslo tři má silný magický význam, i v historii, mystice, pohádkách a náboženství se zpravidla objevuje vše důležité ve trojicích. Trojka je symbolem jednoty v mnohosti. Pokud je tvým číslem trojka, jsi energická a sebejistá, vůdčí osobnost. Trojka je číslem konání, znakem tvořivé síly a energického ducha.
Čtyři

Čtyřka označuje světový řád, je číslovkou síly a dokonalosti. Představuje stabilitu, uspořádanost, praktičnost. Je-li tvé číslo právě čtyři, máš ráda neměnné věci, pocit jistoty, stability. Nejsi přelétavá a příčí se ti nevěra.

Pět

Pětka je číslem síly a moci, celistvosti. Nebo také touhy po celistvosti. Proto jsou nositelé tohoto čísla charakterističtí silnou touhou, posedlostí, snahou něco najít. Jsou to lidé roztěkaní, nervózní, dělají víc věcí naráz a ze všeho jsou hodně vystresovaní.

Šest

Šestka je symbolem krásy, cesty k dokonalosti, souladu. Lidé, jejich číslicí je právě šestka, jsou nenapravitelní optimisté, vždy pozitivně naladění, čestní, upřímní. Šestka se také spojuje se štěstím, vítězstvím, využitou příležitostí a zdravím.

Sedm

Sedmička znamená všeobecnost a plnost, je to mystické číslo, které se hojně využívá v symbolice náboženské i filozofické. Je to číslo, které poukazuje na hluboké myslitele, idealisty. Jsi snílek a často víc než racionální potřeby řešíš obecné ideje.

Osm

Osmička je číslem znovuzrození a obnovy, číslem konečného poznání. Její nositelé jsou lidé pokrokoví, perfekcionisté, lidé, kteří hledí dopředu. Osmička je šťastným číslem, značí úspěch a materiální i duchovní rovnováhu.

Devět

Lidé, jejich číslo je devět, jsou vyrovnaní, intelektuálně zaměření, mají pevnou vůli a jsou rozhodní. Devítka je významné magické číslo, je nositelkou duchovní a božské moci. Představuje také stabilitu, nezdolnost a houževnatost.

[31.10.] Dobré ráno + Dnešní Info

31. října 2012 v 6:32 | Sunny |  My Diary
Dobré ráno!! Dneska na blogu asi moc nebudu, protože večer jdu k babičce -.- xD Vůbec mě to tam nebaví!! Naštěstí tam nebudu spat!! :D Pokusím se udělat tu halloweenskou party která by byla 2.10. protože to nestíhám!! Jdu se nasnídat :D Tak zatím!!


Sunny

Řetězák 0.01

30. října 2012 v 23:00 | Sunny |  Fun
Nudila sem se tak sem na jednom blogu našla toto
1. Jsem zamilovaná ? Tak se tomu říct nedá xD
2. Líbí se mi někdo ? jj
3. Jsem ve vztahu ? nn :/
4. Jsem šťastná ? jasně :D
5. Oblíbené číslo ? 16 ♥
6. Oblíbená barva ? modra, fialová, tyrkysová, zelená, růžová a další... :D
7. Jsem na fbc každý den ? ne
8. Jakou mám barvu očí ? zeleno-modré
9. Je člověk kterého nanávadím ? už je to tak...
10. Mám piercing? Ne
11. Mám tetování? Ne
12. Kde jsem se narodila? V porodnici xD
13. Nej kamárad/ka ? Aďa a Aňa ♥
14. Kdy mám narozeniny ? 16.3.
15. Chybí teď někdo ? trošku
16. Miluju horory? Ne!!
17. Byla jsem už v zahraničí? naposledy předevčírem :D
18. Oblíbené dívčí jméno ? newim xD
19. Jakou barvu mají moje sluchátka ? bílou
20. Jakou barvu má tričko které mám právě na sobě ? tyrkysovou :D
Jestli se nudíš tak si to dej taky na blog :D

Home Inspiration 0.02

30. října 2012 v 21:00 | Sunny |  Home Inspiration
Tak tady mám pro vás článek s luxusními domy :D Doufám že se budou líbit!! xD

Wow!! Hrozně se mi líbí takovýhle prosklený domy :) Tenhle je úchvatnej!!!


Taky prosklenej!! To je něco pro mě :D Jestli správně počítám tak je 4 patrovej!!! A i ta barva je hezká :)


Bydlet bych tam asi nechtěla ale třeba něco jako chata by se mi to líbilo :D Má pěkná chata u moře xD


Tento dům mě moc nezaujal, ani nevím proč.... Je to asi tím zvláštním stylem. Ale moc se mi líbí to velký okno, sedačka a schody :D

Tak to je ode mě zatím všechno :) Snad se vám to líbilo podobně jako mě haha :D

Sunny xxx

I'm fan of Blog.cz

30. října 2012 v 18:02 | Sunny
Máte rádi Blog.cz?? Chcete si zviditelnit blog?? Pokud ano tak jste na správném místě!!! Stačí když splníš následujíví podmínky a po mé kontrole jestli je splňuješ budeš zapsán na tento seznam :D Tak rychle!

Do komentářů napiš:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Dáš si na blog ikonku??
4. Kam si ji dáš??

Na tvém blogu musíš mít alespoň jednu fungující ikonku z těchto tří:

[30.10.] Krátké info o dněsku

30. října 2012 v 17:26 | Sunny |  My Diary
Ahoj!! Až teď sem se dostala ke notebooku, protože hned po škole sme jeli do Tesca nakupovat nějaký jídlo... Koupila sem si Muffin, kterej teďka jím :D Mňami xD Musím ještě udělat úkoly a učit se na zítřejší test z AJ :/ Snad se mi podaří :D Nevím co psát tak sorry... Už se jdu učit D: Tak prozatím čussík xD


Sunny...

Nauč se vnímat barvu své aury

30. října 2012 v 12:00 | Sunny |  Horoskopy, Testíky...

Nauč se vnímat barvu své aury

Aura
Aura je neviditelná energie, která obklopuje nejen vše živé, ale také některé věci. Je obrazem naší osobnosti, myšlenek, emocí a životního stylu. Jakou barvu máš ty?
Aura není pouze světlem, ale je energií, která na tebe prozradí víc, než si myslíš. Vidět jí můžeme všichni, ale musíme si uvědomit jak. Samotné oko totiž není schopné jí vnímat, musíme mu v tom trochu pomoci. Schopnost vidění aury se s věkem ztrácí.

Aura


Jak se naučím jí vidět?

Je to celkem jednoduché a můžeš to zkusit sama na sobě. Vyber si denní období, ve kterém je zataženo. Nejlepší doba je podvečer. Najdi si doma stěnu, která má jednu barvu. Nejlepší je bílá, či světle šedá. Z ruky si sundej veškeré náramky a prstýnky a roztaženou ruku dej ke stěně ve vzdálenosti asi 5-10 centimetrů. Zaměř se na prostor mezi palcem a ukazováčkem. Dívej se na to místo asi 10 sekund. Po té době by jsi měla vidět kolem ruky šedé ohraničení. V tom momentě upři zrak na konečky prstů. Barva aury bude vyzařovat z nehtů, ale nemysli si, že bude bůhví jak svítit. Je světloučká a lehce přehlédnutelná, ale poznáš jí.

Aura

Z čeho je aura tvořena?

Aura není pouze jedna barva okolo těla, je tvořena hned několika vrstvami. Po menším tréninku budeš schopna vidět minimálně tři barvy. Každá vrstva znamená něco jiného. Jedna vypovídá o naší mentalitě, další zase o emocích. Celá aura je tvořena několika energetickými poli, které se vzájemně křižují. Jako první však uvidíš auru éterického těla. Je to ta aura, která jakoby obkresluje naše tělo na kůži. Má šedou barvu a později v ní uvidíš jemné paprsky, jejichž barva se neustále mění. Možná tě zajímá, co tato barva znamená. Jedná se o naše zdraví. Pokud v této auře uvidíš tmavé skvrny, znamená to, že máš nějaké zdravotní problémy. Je to výhodné, protože zjistíš, že s tebou něco je, ještě než to propukne. Okolo éterického těla je několik oddělených vrstev aury, které můžeš cítit i na dotek, ale k tomu se dostaneš až později.

Co ty barvy znamenají?

Pokud jsi už v tréninku došla tak daleko, že jsi schopná rozpoznat barvu své aury, musíš vědět, co která barva znamená. Bez toho je ti to celkem k ničemu. Pokud vidíš bílou barvu, znamená to, že nejsi sobecká. Bílá je barva čistoty, jsi tedy skromná a ráda pomáháš druhým. Stříbrná je barva intuice, snění a vizionářství. Pokud se jedná o barvu základní, jsi plná ideálů, které však velmi těžce plníš. K ničemu nemáš motivaci a raději sníš, než žiješ svým životem. Zlatá barva znamená neomezené možnosti. Úspěšně zvládáš i velké úkoly a vše praktický zvládáš. Jsi klidná, umíš tvrdě pracovat. Vidíš bronzovou? Jsi tedy velmi starostlivá, ráda se staráš o ostatní, ale býváš často ostatními využívaná a neumíš říkat ne.

Aura


Další barvou je modrá. Ta symbolizuje tvé duchovní hodnoty. Čím máš tmavší odstín, tím je to lepší. Velmi těžko dokončuješ práci, kterou sis určila. Zelená je barvou uzdravování. Máš ráda klidné práce a jsi velmi důvěryhodná. Za svými názory si pevně stojíš a téměř nic je nezmění. Žlutá symbolizuje tvůrčí schopnosti, dobrý mozek a úsudek. Snadno se pro něco nadchneš, ale jsi zase velmi proměnlivá. Máš sociální cítění, ráda si povídáš, snadno se učíš a velmi často se pouštíš do více věcí najednou. Oranžová barva je barvou emocí a zdraví. Jsi intuitivní a dá se s tebou vyjít. Dokážeš zklidnit emoce druhých a jsi velmi praktická. Na druhou stránku jsi taky velmi líná. Červená znamená smyslnost, vitalitu, ale také agresi. Máš velmi silné ego a velmi často dosahuješ úspěchu. Jsi jako zrozená pro vůdcovské role, máš velmi průbojnou osobnost a umíš ostatní inspirovat. Jenže býváš velmi nervózní, výbušná a máš se až moc ráda.

Před námi jsou poslední tři barvy. Začněme u růžové. Ukazuje, že jsi rozhodná a cílevědomá. V budoucnu budeš pravděpodobně zastávat vůdcovskou roli, ale sama jsi skromná a nejlépe se cítíš v kruhu lidí, kteří tě mají rádi. Tvou negativní vlastností je tvrdohlavost, která ti velmi často škodí. Další barvou je fialová. Tato barva ukazuje, že se duchovně vyvíjíš po celý život. Máš dobré sklony k tomu být učitelkou, či jasnovidkou, ale také pro ostatní vytváříš dojem nadřazenosti. Poslední barvou je barva indigová. Ta ukazuje tvou starostlivost a laskavost. Ráda pečuješ o druhé a jsi nejšťastnější, když máš kolem sebe lidi, kterým můžeš pomoci. Neumíš však říkat ne.

The Sims 3 - Cheats 0.01

29. října 2012 v 21:00 | Sunny |  Podvody, Triky ....
V hře stlač [Ctrl] + [Shift] + [C], otevře se okno do, kterého můžeš psát následující
kódy. Cheat vždy potvrď klávesou [Enter].

Dřív než do "okna" napíšeš tyto kódy musíš napsat testingcheatsenabled true
help - vypíše všechny kódy
Kaching - přidá 1 000 peněz
Motherlode - přidá 50 000 peněz
familyfunds rodina # - přidá / zobrazí # peněz zadané rodině
unlockOutfits on - všechny uniformy (zadaj před použitím Create-A-Sim)
unlockOutfits off - vrátí dostupnost uniforem do původního stavu
jokePlease - zobrazí v okénku náhodný vtip
Moveobjects on - zapne přesunování všech objektů
Moveobjects off - vypne přesouvání všech objektů
fullscreen off - přepne hru do okna
fullscreen on - přepne hru na celou obrazovku
fadeObjects off - vypne vyblednutím objektů při přiblížení kameře
fadeObjects on - zapne vyblednutím objektů
fps on - v rohu obrazovky zobrazí FPS
fps off - vypne zobrazováné FPS
hideHeadlineEffects on - schová bubliny s myšlenkami a mluveným
hideHeadlineEffects off - bubliny do původního stavu
RESETS jméno příjmení - pošle zadaného Sima do jeho domu v neutrálním stavu
constrainFloorElevation false - dovolí úpravy povrchu pod objekty nebo stěnami
constrainFloorElevation true - vrátí nastavení úprav do původního stavu

[šipka nahoru] - Vyvolá cheat, který byl při této hře naposledy zapsán.
set age [číslo] - umožňuje nastavit věk simíkovi
add to household - mužete přidat simíka do domácnosti.
modify traits - upravit nebo vybrat znaky
shazaam - 2500 celoživotního štěstí

Tak to je zatím všechno který sem našla :D Snad vám to pomůže :)

Vtipy 04

29. října 2012 v 19:56 | Sunny |  Vtipy
Zase tu mám další meme komixy :D Snad vás pobavý a zasmějete se xD Prosíím hlasujte v anketě jestli chcete Blogovou Halloweenskou Party!!
Sunny

[29.10.] Info + Top List (22.10. - 28.10.)

29. října 2012 v 18:21 | Sunny |  My Diary
Ahojík znova :D Ten fil LOL mi nějak nejde stáhnout takže to zkusím znova.... Psali sme ten test z Biologie a byl celkem těžkej. Budu ráda když dostanu dvojku :D Jinak vám přináším Top List za minulý týden :) Chci vám moc poděkovat!! 187 za týden je dobrý číslo, teda alespoň pro mě :D Nejlepší to bylo zase v neděli xD Tak díky moc!! Jo a prosím hlasujte v anketě jestli chcete na blogu Halloweenskou Party :) ale rychle jinak prošvihneme Halloween!!

Navstevnost za minuly tyden (22.10. 2012 - 28.10. 2012) je:
Pondeli: 25
Utery: 22
Streda: 35
Ctvrtek: 24
Patek: 13
Sobota: 20
Nedele: 48

Celkem: 187

2012 - 2013 © Sunny | Hosting: Blog.cz | Design by Domi